Ordo Lupi Albi / Guild Profile

Attention: This guild profile has not been updated in a long time and so may be inaccurate, or the guild may no longer exist.
Guild Name Ordo Lupi Albi
Guild Tag [OLA]
Last Updated 23rd November, 2018
Server Gandara
Style & Focus Casual/Laidback PvX
Language(s) Polish
Location Poland
Website http://www.ordolupialbi.pl
Discord https://discord.gg/FZfpVJB
Twitter N/A
Voice Comms Discord
Members 51-150
Guild Leader(s) Brus Walgierz
Recruitment Status Open
Min. Age 16
Min. Time Investment N/A
Timezone(s) GMT +1
Skill Level(s) LowMedium

General Guild Info

Ordo Lupi Albi [OLA] to gildia, która powstała w 2006 roku w grze Guild Wars. Podczas tych wielu lat przez szeregi naszej społeczności przewinęła się duża grupa osób i ogromna większość z nich albo wciąż z nami gra, albo tę grę miło wspomina. Dlaczego? Bo dla nas zawsze najważniejsza była (i będzie) dobra atmosfera. To właśnie dlatego podstawowym wymogiem wobec Białych Wilków jest wzajemna życzliwość i unikanie złośliwości, która prowadzić może do konfliktów. Mile widziane jest natomiast niesienie pomocy – czy to poprzez wspólne wykonywanie zadań z gry, czy też dobre rady.

Korzystamy z komunikatora Discord, a obecność na nim podczas wspólnych wypraw jest wymagana. Również poza takimi okazjami mile widziane jest korzystanie z Discorda, bo rozmowa jest dużo wygodniejsza od pisania na czacie, a i uprzyjemnia grę. O atmosferę podczas wspólnej gry czy też rozmów można być spokojnym, bo ludzi bez poczucia humoru czy też przekonanych o własnej nieomylności u nas nie spotkasz.

OLA to gildia nastawiona wyłącznie na grę w Guild Wars 2 (sekcja w GW1 nadal istnieje, ale obecnie obumarła z oczywistych powodów). Jesteśmy nastawieni na casual, gramy głównie PvE. Żadne wyzwanie nie jest nam obce, mamy oczywiście odblokowane wszystkie GM, a robimy je w czwartki i ewentualnie powtórkę dla chętnych w soboty. Znajdziesz u nas chętnych na dungeony i fractale 40+, a jeśli jesteś początkującym graczem, to z przyjemnością wprowadzimy Cię w świat gry. Znajdziesz też u nas miłośników WvW. Mamy również własną arenę PvP.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy powinieneś złożyć podanie do nas, to może poniższe wskazówki nieco ułatwią Ci decyzję:


*w ramach wyjątkowych sytuacji jesteśmy skłonni przyjąć osobę niepełnoletnią, ale podczas okresu próbnego będzie ona szczególnie uważnie obserwowana, a i jej podanie będzie musiało być przekonujące.

Gramy głównie w trybie PvE. Nie zagwarantuję, że zawsze i wszędzie znajdziesz chętnych na to, czego akurat potrzebujesz. Aby mieć taką pewność, używamy kalendarzyka wypraw, gdzie można zaplanować wyjście z wyprzedzeniem i dać możliwość zapisania się każdemu chętnemu.
WvW gramy dla zabawy - nikt na nikogo nie krzyczy, nie wymagamy żadnego doświadczenia, a jedynie dobrych chęci i otwartego umysłu. Jeśli potrafisz stosować się do prostych poleceń, to z pewnością się dogadamy :)

Od pewnego czasu rozbimy rajdy i choć wciąż jesteśmy na etapie treningu, to kilku łatwiejszych bossów regularnie pokonujemy. Każdy chętny może dołączyć, o ile poważnie podejdzie do kwestii ekwipunku (rozsądek, niekoniecznie full asc.), buildu i będzie słuchał zarządzającego wyprawą. 

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do naszej gildii, to najpierw zapoznaj się z naszym regulaminem.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to zapraszam na nasz kanał Discorda:

https://discord.gg/ZhjtTct

Im bardziej się postarasz przy tworzeniu wpisu, tym większa szansa na jego pozytywne rozpatrzenie.