Blades of Destiny / Guild Profile

Guild Name Blades of Destiny
Guild Tag [BoD]
Last Updated 18th April, 2024
Server Gunnar's Hold
Style & Focus Casual/Laidback PvX
Language(s) Polish
Location Poland
Website N/A
Discord Private
Twitter N/A
Voice Comms Discord
Members 151-300
Guild Leader(s) KozikTheOne.1407
Recruitment Status Open
Min. Age N/A
Min. Time Investment N/A
Activities SocialisingWorld vs WorldDungeonsStructured PvPDynamic EventsRaids

General Guild Info

Jesteśmy Polską, casualową gildią, szukającą graczy do wspólnej gry.Nie nastawiamy się na bycie najlepszymi oraz podbijanie rankingów czy świata. Jesteśmy zwyczajni, nie elitarni.Zależy nam na mile spędzonym czasie w grze, która to ma być odskocznią od życia codziennego, a nie kolejnym etatem.Skupiamy się na czerpaniu przyjemności z gry, a nie robieniu rzeczy na siłę.Ponieważ sami posiadamy życie, pracę oraz obowiązki - rozumiemy dłuższe przerwy w grze i nie robimy z tego tytułu problemów (nam też się zdarzają).W naszych szeregach znajdują się zarówno weterani gry jak i nowi gracze. Każdy powinien znaleźć kompanów dla siebie.

W skrócie:

Jeżeli jesteś graczem, który szuka hardcorowego podejścia do gry i ciągłych wyzwań na najwyższym poziomie - zapewne będziesz się u Nas nudzić.Jeżeli jesteś graczem, który szuka fajnej ekipy do wspólnego pogrania, pośmiania się czy wnerwiaania się na pvp - to znajdziesz u Nas swoje miejsce.

Oferujemy:

Czego nie oferujemy

Czego wymagamy:
-Minimalnej aktywności (trzy miesiące offline to kick)
-Troszkę dystansu oraz poczucia humoru.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, lub masz więcej pytań proszę o kontakt w grze.KozikTheOne.1407, Kastarnia1379, Szkodnix.6895, Hachiiko.7418, LKEY.9567, Brissa.7159, Bravd.4915