Tempest Rising / Guild Profile

Guild Name Tempest Rising
Guild Tag [TR]
Last Updated 23rd February, 2019
Server Ring of Fire
Style & Focus Casual/Laidback PvX
Language(s) Turkish
Location Turkey
Website https://www.guilded.gg/Tempest-Rising
Discord https://discord.gg/t3yyxZf
Twitter N/A
Voice Comms Discord
Members 51-150
Guild Leader(s) zaris.5076
Recruitment Status Open
Min. Age 18
Min. Time Investment N/A
Timezone(s) GMT +3
Skill Level(s) Any
Activities SocialisingWorld vs WorldDungeonsDynamic EventsRaids

Guild Wars 2 Info

Guild Wars 2'ye yeni başlamış veya uzun süredir oynayan fakat casual & social tarzda oyunculara yönelik kurduğumuz guildimize, tüm Türk Guild Wars 2 oyuncuları davetlidir.

Guildimiz yeni yeni gelişmekte olan bir guilddir, bu sebeple guild hall tarzı guild geliştirmelerimiz henüz başlangıç seviyededir. Hep birlikte hem karakterlerimizi, hem guild geliştirmelerimizi ilerletmek istiyoruz.

Önceliğimiz olarak, Heart of Thorns ek paketine ait Meta Etkinlikler, Path of Fire ek paketine ait Bountyler, Fractal, World Boss, haftalık Guild Mission tarzı günlük & haftalık yapılması gerekenlere odaklanıyoruz. Guildimiz yeterli bir seviyeye ulaştığında casual tarzda, daha öğretici ve ağırdan alarak haftalık raid etkinlikleri düzenlemek amacındayız.

Guild Wars 2'yi Türk oyuncu topluluğuna daha çok sevdirmek amacındayız ve insanlardan hardcore oyunculuk beklenmeden, anlayışlı, kişisel egodan uzak ve yardımsever bir ortam oluşturmak istiyoruz.

Guilde katılmak için oyun içi mesaj atabilir ve davetiye isteyebilirsiniz. Discord veya guilded üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda hesap isminizi buraya yazabilirsiniz ve o hesaba davetiye gönderebiliriz. Guild, Mega Server guildidir. Her serverdan oyuncu guilde katılabilir. Ağırlıklı olarak PvE üzerinde duruyoruz fakat WvW veya sPvP etkinlikleri de düşünüyoruz.

İletişim bilgilerimiz;

Oyun içi isim: zaris.5076
Discord: https://discord.io/gw2tr
Alternatif link: https://discord.gg/t3yyxZf
Guilded: https://www.guilded.gg/Tempest-Rising
Guildex: https://gw2.guildex.org/view-guild/17501