Tempest Rising / Guild Profile

Guild Name Tempest Rising
Guild Tag [TR]
Last Updated 3rd February, 2019
Server Ring of Fire
Style & Focus Casual/Laidback PvX
Language(s) Turkish
Location Turkey
Website https://www.guilded.gg/Tempest-Rising
Discord https://discord.gg/t3yyxZf
Twitter N/A
Voice Comms Discord
Members 51-150
Guild Leader(s) zaris.5076
Recruitment Status Open
Min. Age 18
Min. Time Investment N/A
Timezone(s) GMT +3
Skill Level(s) Any
Activities SocialisingWorld vs WorldDungeonsDynamic EventsRaids

Guild Wars 2 Info

Guild Wars 2'ye yeni başlamış veya uzun süredir oynayan fakat casual tarzda oyunculara yönelik kurduğumuz yeni guildimize, tüm Türk Guild Wars 2 oyuncuları davetlidir.

Guildimiz henüz yeni kurulduğu için oyuncu sayımız az ve guild hall tarzı guild geliştirmelerimiz henüz başlangıç seviyededir. Hepbirlikte hem karakterlerimizi, hem guild geliştirmelerimizi ilerletmek istiyoruz.

Önceliğimiz olarak, günlük Heart of Thorns ek paketine ait Meta Etkinlikler, Path of Fire Bounty, Fractal, World Boss tarzı günlük yapılması gerekenlere odaklanıyoruz. Guildimizin ileride yeterli sayıda olması halinde, yine casual tarzda, daha öğretici ve ağırdan alarak haftalık raid etkinlikleri düzenlemek amacındayız.

Guild Wars 2'yi Türk oyuncu topluluğuna daha çok sevdirmek amacındayız ve insanlardan hardcore oyunculuk beklenmeden, anlayışlı ve yardımsever bir ortam oluşturmak istiyoruz.

Guilde katılmak için oyun içi mesaj atabilir ve davetiye isteyebilirsiniz. Aynı zamanda discord veya guilded üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Guild Mega Server guildidir. Her serverdan oyuncu guilde katılabilir.

Oyun içi isim: zaris.5076

Discord: https://discord.io/gw2tr

Alternatif link: https://discord.gg/t3yyxZf 

Guilded: https://www.guilded.gg/Tempest-Rising